להיות מגייסים זאת עבודה קשה. צריך לפרסם את המשרות של הארגון, למיין קורות חיים, להתקשר למועמדים ובסוף לראיין כל מועמד ומועמדים בנפרד. אם יש מספר ימיי ראיונות זה אפילו יותר קשה. כל יום להתלבש יפה, להציג את המשרה עשרות פעמים, לשמוע את אותן תשובות לאותן שאלות ולבסוף, לא מוצאים שום מועמד או מועמדת. מערכות גיוס עובדים נועדו לעשות את החיים קלים למגייסים. מערכות אלו בנויות סביב תוכנות גיוס עובדים שיודעות לעשות את כל העבודה של המגייסים. סינון מועמדים, תיוג וסידור של כל המידע על המועמדים, ובנוסף סטטיסטיקות חשובות שמראות עד כמה תהליך גיוס העובדים יעיל. מערכת גיוס עובדים מושלמת לא רק מספקת סינון ומידע למגייסים, היא גם מאפשרת עבודה קלה מכל מקום ובכל זמן.

 

מגייסים יכולים לעבוד מכל מקום ובכל שעה

 

מערכת גיוס שלנו מאפשרת עבודה קלה, מהירה ויעילה במובייל. אפשר לעבוד על תוכנת גיוס עובדים שלנו מכל מקום ובכל שעה. ניתן לעשות כל דבר שרוצים במערכת במובייל, בדיוק כמו שאפשר במחשב במשרד. זה אומר שמגייסים לא חייבים לעבוד כל כך מהר או לשהות כל היום במשרד. ניתן לעבוד בכיף ולאט מכל מקום בכל שעה. אם אתם רוצים להחליף מידע עם החברים שלכם בארגון, מערכת גיוס עובדים שלנו מאפשרת למספר מורשים להשתמש במערכת ולהשיג את כל המידע ולחלוק אותו מכל מקום ובכל שעה. אנחנו תמיד שומרים על בטחון הלקוחות שלנו כך שהגישה למערכת שלנו היא מוגבלת רק למי שאושר ע"י הארגון.

 

מערכת פשוטה כל כך שכל שאין מגייס או מגייסת שלא יכולים לעבוד בה

 

מערכת גיוס עובדים שלנו כל כך פשוטה שלא צריך להבין כלום במחשבים על מנת לעבוד עליה. תוכנת גיוס שלנו מתוכננת כך שלא תצטרכו בכלל להתאמץ כדי לעבוד עליה. ייצרנו בעבורכם סרטי הדרכה מאוד פשוטים וברורים שמראים כל מה שצריך כדי לעבוד במערכת גיוס. אם בכל זאת יש לכם שאלות, אפשר ליצור איתנו קשר במגוון דרכים ולקבל תמיכה מסביב לשעון. מאוד חשוב לנו שתוכלו להמשיך לעבוד מכל מקום ובכל שעה בצורה יעילה, מהירה ופשוטה.

 

לא צריך לשבור את הראש בפרסום המשרה

 

אחד האתגרים הגדולים של גיוס עובדים, ודבר שהרבה מאוד משרות לא מאוישות בגללו, זה פרסום המשרה. מערכת גיוס מספקת מעטפת שלמה לכל מה שקשור באיוש משרות בארגון שלכם, כולל סיוע בפרסום המשרה. נעשה בשבילכם דף נחיתה מושקע שאותו תוכלו לפרסם בכל מקום ולקבל הרבה מאוד מועמדים בזכותו. אל תדאגו בקשר למה לעשות עם כל המועמדים שדף הנחיתה המושקע שלנו ימשוך, תוכנת גיוס  תמיין את כולם כך שלבסוף תקבלו רק את המועמדים הכי מתאימים לראיון עבודה סופי. שילוב של פרסום יעיל עם סינון מועמדים יאפשר איוש משרה מהיר מאוד.

 

איך אנחנו עושים למגייסים את החיים קלים

 

·         מערכת גיוס שיודעת לסנן בצורה יעילה מועמדים ולסייע למגייסים בכל תהליך איוש המשרה.

·         אפשרות לעבוד בתוכנת גיוס עובדים מכל מקום ובכל שעה עם המובייל.

·         מספר מורשים יכולים לעבוד במערכת בו זמנית, בצורה מאובטחת יעילה, מהירה ופשוטה.

·         מערכת פשוטה מאוד שאליה מצורפים סרטי הדרכה ברורים ותמיכה טכנית מסביב לשעון.

·         סיוע בפרסום ע"י הכנת דף נחיתה מושקע ויעיל מאוד.

 

חברת Civi לקחה על עצמה את התפקיד לעשות למגייסים את החיים הכי קלים שיש. צרו איתנו קשר כבר עכשיו ותקבלו את  מערכת גיוס עובדים שלנו, מערכת שתעשה לכם את החיים פשוטים ואת גיוס העובדים מהיר, יעיל וחסכוני בכסף.